Teslimat Koşulları

Teslimat Şartları:

ÖZYALI ÇİÇEK,  nerelere cicek teslimatı yapabilir?
Dünyanın heryerine 7-24 cicek teslimatı yapabiliriz.istanbulda kendi üretim ofislerimizde yapılan cicekler kendi servis araçlarımızla, istanbul disinda ki siparislerinizi turkiyenin 72 ilindeki bayiilerimiz vasıtasıyla, turkiye disindaki ülkelerede uluslar arası cicek gondereme kuruluşu vasıtasıyla tüm ülkelere cicek gonderimi yapabilirsiniz.Şehir merkezine uzak yerlere gonderileriniz için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.
özyalı Cicek’te  istediğim saatde teslimat yapabilirmi?
Tabiki.istanbul icinde semt ayirt etmeksizin istediğiniz saatde cicek teslimatı yapabiliriz.istanbul disi ve yurt disinda dugun gibi saatli organizasyonlar disinda ki cicek gonderileriniz gün icinde teslimat yapilmaktadir.Belirli bir saatde cicek gondermek istiyorsanız istanbul içi ve disi için 1 gün yurt disi için 2 gün öncesinde siparis vermeniz gerekmektedir.Belirttiğiniz saat dilimine hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan disi durumlarda cicek teslimat saati değişebilir.Ozel gunlerde iş yoğunluğundan ötürü saatli teslimat yapılmamaktadır.Saat 20:00 den sonraki cicek teslimatlarınız için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.
Cicegi alacak kişi yerinde yoksa ne yapıyorsunuz?
Alıcı kişi yerinde yoksa evlerde ve sitelerde ;apartman görevlisi,kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine ,firma ve şirketlerde;çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna ,hastanelerde; bazı hastanelerde personelimizi içeriye alınmamaktadır bu tip durumlarda hastane resepsiyon görevlisine cicek teslim edilir hastane kendi icindeki çalışanlarıyla odalara cicek teslimatı yapilmaktadir,Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara cicek teslimatı yapılmamaktadır.
Teslimat sırasında alıcıyı telefonla arıyormusunuz?
Eğerki alıcı kişiye ait ulaşım bilgilerini eksiksiz tam olara iletirseniz aramaya gerek kalmadan cicek teslimatı yapılır.Gidecek olan cicegin sürpriz olmasını istiyor alıcıyı telefonla aramamızı istiyorsanız bunu mutlaka bizimle paylaşınız ve adres bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz alternatif olsun diye adresi bilen üçüncü bir kişi belirleyiniz personelimiz o kişiyle irtibata geçsin.
Cicegimin teslimatında bilgi veriyormusunuz?
Ciceginizi teslim ettikden sonra size sms veya e-mail ile bir dönüş yapmıyoruz.Belirttiğiniz saatlere mutlaka sadık kalırız.Eğerki alıcı kişi yerinde yoksa veya siparisiniz ile ilgili bir aksilik olursa size bilgi verilir.Belirttiğiniz saat dilimine hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan disi durumlarda cicek teslimat saati değişebilir.
Pazar gunleri cicek teslimatı yapıyormusunuz?
 Tabiki.. özyalı Cicek’te 7 gün 24 saat cicek servisi yapmaktadır.Mesai saatleri disinda (09:00-20:00) disinda çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.Yurt disinda bir çok ülkede hafta sonları cumartesi - pazar cicek teslimatı yapılmamaktadır.
özyalı Cicek’te Teslimat ucreti alıyormu?
Şehir merkezlerinde yol ucreti alınmamaktadır.istanbul icinde bazı ulaşımı zaman ve maaliyet doğuran ileçelerde extra yol ucreti talep edilmektedir.istanbul disinda ve yurt disinda şehir merkezin den 15 km disindaki yol mesafesine göre fark ucret talep edilmektedir.Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.özyalı Cicek


Bu Gördüğüm Resimdekinin Aynısımı Gider?
Sitedeki istanbul içi urunlerinin tamamı kendi urun resimlerimizdir. Gördugunüz urunün aynisı teslim edilir. Diğer şehirlere ve diğer ülkelere gönderilen ürünlerin stok durumuna bağlı olarak aynısının yada benzerinin hazırlanmasına özen gösterilir. 
Beğendiğim Ürünün Rengini Değiştirebilirmiyim ?
Stoklarımızda bulunması durumunda, beğendiğiniz urunün rengini değiştirebilirsiniz. Bu isteğinizi siparis formunuzun ozel istekler kısmında belirtebilirsiniz. Siparisiniz öncesinde bize ulaşıp, ilgili yan malzemenin yada cicegin renginin stoklarda mevcut olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için ekstra ucret alınmamaktadır.
Verdiğim Siparis Bilgilerini Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Verdiğiniz siparis bilgilerini siparis onay sayfamızda görüntülenmektedir ve ayrıca e-posta adresinize siparis detaylarınız gonderilmektedir.
Verdiğim Siparis Bilgilerini Nasıl Değiştirebilirim ?
Bizi telefonla arayabilir veya e-posta gonderebilirisiniz.
Ödemelerimi Nasıl Yapacağım ?
Ödemelerinizi kredi karti (Master veya Visa) veya havale/eft ile yapabilirsiniz. Ayrıntılar için "Ödeme Bilgileri" linkini tıklayinız.
Yol Ucreti Ödemem Gerekiyormu ?
istanbul içi, istanbul disindaki merkezler ve Yurt disindaki merkezlere olan siparislerinizde ekstra yol ucreti almamaktayiz. Ancak istanbul disina ve yurt disina siparis bölümümüzde belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ucreti alınmaktadır, yol ücterleri verilen yerle irtibat sağlayarak mesafe ye göre yol ucreti tespit edilecektir. Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere cicek siparisini gondermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir.
Alıcı Adreste Bulunamazsa Ne Yapıyorsunuz ?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların cicekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.
Teslimattan Önce Alıcıyı Arıyormusunuz ?
Aksi belirtilmedikçe aramıyoruz. Eğer adreste bulunamaz yada yanlış adres verilmesi durumunda teslimatı gerçekleştirmek için alıcıyı arıyoruz.
Siparisim İstediğim Tarih ve Saatte Gidermi ?
Siparisiniz istediğiniz tarih ve saate gider. Dugun ve Cenaze gibi saate bağlı teslimatlarda gerçekleştirmekteyiz bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini vermeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayi teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.
Alıcı Siparisin Kimden Geldiğini Bilmeden Siparis Verebilirmiyim ?
Gonderen belli olmadan cicek siparisi verebilirsiniz. Bunun için siparis formundaki "Adım Alıcıdan Gizlensin" kutucuğunu işaretleyiniz. Koşullar için "Teslimat Sartlari" bölümünü okuyunuz.
Alıcı Cicegi Kabul Etmezse Ne Olur?
Alıcı cicegi kabul etmezse cicek firmaya geri getirilir. Gonderen 1 hafta icerisinde firmamızdan alabilir yada eksta nakliye ucreti ödeyerek başka bir adrese gonderebilir. Para iadesi mümkün degildir.
Siparisimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim ?
Siparis Takibi bölümünden öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gonderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gelir. Teslim bilgisi istanbul siparislerinizde hemen, yurt içi siparislerinizde 1 gün icinde iletilir. Yurt disi siparislerinizde teslim bilgisi ek ucrete tabidir. 
İstek ve sorularınız için: info@ozyalicicek.com.tr